Salon piękności wieliczka
Strefa Zabiegowa

Endermologia LPG - najnowsza technologia modelująca sylwetkę, Kraków, Wieliczka

Zabieg modelujący sylwetkę, polegający na wykonaniu masażu ciała głowicą, w której działa podciśnienie vacuum oraz rolki. Zabieg sprawdza się w walce z cellulitem, brakiem jędrności skóry jak i w celu redukcji tłuszczowej. Zabieg może być stosowany na różne części ciała, działa w głębokich warstwach skóry. Efektem zabiegów jest redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, poprawa jędrności skóry oraz likwidacja obrzęków spowodowana zatrzymywaniem się wody w organizmie.

Kontakt

Endermologia LPG to zabieg intensywnie modelujący całą sylwetkę.

Opis zabiegu:

Endermologia LPG

Endermologia LPG jest zabiegiem intensywnie stymulującym tkankę łączną oraz podskórną, którego celem jest wymodelowanie sylwetki, redukcja cellulitu oraz wyszczuplenie. Endermologia jest metodą bezbolesną, bezinwazyjną i całkowicie bezpieczną przynoszącą maksymalne efekty.
Technologia wyspecjalizowanego masażu pod ciśnieniem została stworzona już ponad 30 lat temu, w roku 1986, we Francji przez firmę LPG® . Metoda ta opiera się na działaniu masażu podciśnieniowym oraz specjalnych, ruchomych rolkach, działających w różnym kierunku i z różną prędkością w zależności od wybranego programu. Masaż podciśnieniowy vacum poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej przyspieszając jej usuwanie oraz redukuje cellulit. Spowolnione zostają procesy starzenia, stymulowane są procesy odnowy skóry. Ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny przyspieszając usuwanie toksyn z organizmu i przyspieszenie metabolizmu. Badania dowodzą, że Endermologia LPG przyspiesza procesu rozpadu tkanki tłuszczowej aż o 70% i pobudza produkcję kolagenu aż o 240 %!!

Dla kogo jest to zabieg?

Endermologia LPG jest idealnym zabiegiem dla każdej osoby, która chce wyszczuplić i wymodelować swoje ciało, ujędrnić i wygładzić skórę, zredukować cellulit oraz zmniejszyć gromadzenie się wody w organizmie, która jest powodem obrzęków kończyn. Oprócz efektów wizualnych zabieg przyspiesza przemianę materii, poprawia krążenie żylno-limfatyczne. Dodatkowo poprawia ukrwienie skóry, uelastycznia blizn, rozstępy oraz rozluźnia napięte mięśnie.

Przygotowanie do zabiegu:

Przed zabiegiem klientka przychodzi na konsultację, podczas której kosmetolog przeprowadza dokładny wywiad, podczas którego wykluczone zostają wszelkie przeciwwskazania, omówione zostają szczegółowo etapy zabiegu oraz analizujemy obecny stan zdrowia, styl życia i problem z jakim boryka się klient. Następnie wykonujemy pomiary oraz zdjęcia sylwetki, określamy typ morfologiczny, jędrność oraz gęstość skóry, stopień cellulitu.  Przed zabiegiem klient otrzymuje specjalny kombinezon. Jest on niezbędny do wykonania endermologi z wielu względów, ułatwia zassanie fałdu skórnego, zwiększa higieniczność zabiegu oraz chroni przed podszczypywaniem i zaciaganiem włosków.

Efekty:

Efekty endermologii widoczne są już po 1 zabiegu, skóra staje się gładsza, bardziej napięta. Klientki, które borykają się z zatrzymywaniem wody w organizmie zauważają znaczne zmniejszenie obrzęków oraz pojawia się uczucie lekkości, szczególnie kończyn dolnych. Aby uzyskać duże i trwałe efekty zaleca się wykonanie serii co najmniej 10-30 zabiegów, 1-2 razy w tygodniu. Po takiej serii zauważa się dużą redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz poprawę napięcia i  jędrności skóry. Najlepsze efekty uzyskuje się łącząc zabieg endermologii LPG z aktywnością fizyczną oraz racjonalnym, zdrowym odżywianiem. 

Efekty po serii zabiegów to:  

 • wysmuklenie i wymodelowanie sylwetki, szczególnie miejsca szczególnie oporne na redukcję tkanki tłuszczowej
 • redukcja cellulitu 
 • zwiększenie jędrności i gładkości skóry 
 • poprawa krążenia i limfy, czego efektem jest redukcja obrzęków 
 • poprawa metabolizmu

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • miesiączka
 • świeże blizny po zabiegach chirurgicznych
 • epilepsja
 • gorączka, złe samopoczucie
 • choroby skóry (bakteryjne, wirusowe i grzybicze)
 • choroby serca
 • żylaki, naczyniaki
 • liczne tłuszczaki
 • zakrzepica żylna
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • choroby nowotworowe
 • łuszczyca w fazie zapalnej

ZALECENIA PO ZABIEGU:

 • należy wypić przynajmniej 2-2.5 l wody dziennie, aby przyspieszyć usuwanie
  i magazynowanie toksyn z organizmu
 • należy unikać jedzenia o wysokim indeksie glikemicznym oraz unikać soli
  w produktach, aby przyspieszyć proces lipolizy komórek tłuszczowych.
 • wskazane jest zwiększenie aktywności fizycznej, regularne stosowanie diety w celu uzyskania i podtrzymania efektów
 • po zakończonej serii warto raz w miesiącu wykonać zabieg przypominający, który zapobiegnie zastojom wody w organizmie i tworzeniu się złogów tłuszczu
 • należy używać odpowiednich kosmetyków wyszczuplających i ujędrniających w pielęgnacji domowej min 2 x dziennie- Cellufight Burner, Body Shape

Opinie klientek Studio Kobiet Wieliczka:

1."Dzięki endermologii LPG nareszcie przestałam się borykać z uczuciem ciężkich i opuchniętych nóg" 

2."Jestem pod wrażeniem moich efektów po zabiegu! Zabieg to bardzo przyjemny masaż, dzięki któremu pozbyłam się cellulitu i zmieściłam w spodnie o rozmiar mniejsze! "

3."Trafiłam na zabieg endermologii kilka miesięcy po ciąży z problemem wiotkości na brzuchu, po serii 15 zabiegów mój brzuch wyglądał lepiej niż przed ciążą!"

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację konsultację, na której zdecydujemy czy zabieg endermologi LPG jest dla Ciebie? 

Zadzwoń do Nas! Tel. +48 793 292 123 lub napisz wiadomość. 

Sprawdź nasze aktualne promocje: https://studiokobietwieliczka.pl/promocje

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij