Salon piękności wieliczka
Strefa fitness

Zadbaj o kondycję

w naszej strefie fitness!

Strefa fitness z wyjątkowo Kobiecymi urządzeniami wysiłkowymi typu Swan, Cross, Vacu Shaper, Elektrostymulacja, Rowerek Poziomy oraz urządzeniami zabiegowymi typu Roll Shaper i Limfodrenaż. Jest to strefa na której można się bardzo zmęczyć, ale również zrelaksować :)

Swan Shaper Swan Shaper

To urządzenie do kompleksowego modelowania sylwetki. Angażuje wszystkie partie ciała, uaktywnia pracę wszystkich mięśni. Poprzez działanie lamp podczerwonych i kolagenowej terapii światłem, trening powoduje wysmuklenie sylwetki, ujędrnienie skóry, redukcję cellulitu.

więcej
Vacu Shaper Vacu Shaper

Vacu Shaper to specjalistyczne urządzenie łączące marsz na bieżni w kapsule z wykorzystaniem podciśnieniea vacuum. Ćwicząc na Vacu Shaper spalamy 3 razy więcej kalorii niż podczas treningu na zwykłej biezni. Trening doskonale pozwala utracić zbędne kilogramy, zredukować cellulit i wysmuklic sylwetkę.

więcej
Rower poziomy Rower poziomy

Rowerek poziomy, który błyskawicznie spala kalorie, bez obciążenia stawów i kręgosłupa. Świetnie się sprawdza dla osób mało aktywnych, które borykają się z nadwagą lub dopiero zaczynają ćwiczyć.

więcej
Sauna karbonowa z podczerwienią Sauna karbonowa z podczerwienią

Sauna karbonowa to niskonapięciowe, specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco-modelujące sylwetkę w formie kołdry karbonowej z trzema oddzielnymi, regulowanymi strefami grzewczymi. Jest to profesjonalny system głębokiej penetracji promieni podczerwieni (infrared)

więcej
Roll Shaper Roll Shaper

Podczas zabiegu masowane są wszystkie części ciała w odpowiedniej kolejności, zaczynając od stóp, aż do ramion. Rollmasaż jest gwarancją intensywnego, a zarazem relaksacyjnego masażu, który doskonale ujędrnia ciało. Światło podczerwone zwiększa efektywność zabiegu, rezultatem jest wyszczuplenie oraz wymodelowanie sylwetki, stymulacja i wzmocnienie mięśni, usuwanie cellulitu, poprawa krążenia oraz ukrwienia, usunięcie substancji toksycznych z organizmu, poprawa przemiany materii, redukcja obrzęków i opuchlizny, ogólne odprężenie i regeneracja.

więcej
Elektrostymulacja z podczerwienią Elektrostymulacja z podczerwienią

Zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołuje się bez wykonywania ruchu skurcz mięśni, podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. Zabieg poprawia pracę mięśni, zwiększa ich sprawność, ujędrnia skórę, pomaga zredukować tkankę tłuszczową. 1 minuta elektrostymulacji na brzuchu jest porównywalna do wykonania 60 brzuszków!

więcej
Cross Cross

Cross to urządzenie angażuje i uaktywnia pracę wszystkich mięśni. Trening na urządzeniu pozwala spalić dużą ilość kalorii, wysmukla całe ciało, redukuje cellulit, a szczególnie dobrze wpływa na redukcję bryczesów oraz boczki.

więcej
Limfodrenaż Limfodrenaż

Limfodrenaż to specjalistyczne urządzenie wykonujące masaż ciała, w celu pobudzenia krążenia limfatycznego. Głównym celem limfodrenażu jest usprawnienie krążenia, aby zapobiegać zastojom limfatycznym, zatrzymywaniu się wody w organizmie i redukować uczucie „zmęczonych nóg” . Jest doskonałym zabiegiem wspomagającym redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej, przeciwdziała powstawaniu żylaków oraz niezwykle odpręża całe ciało.

więcej
Lipolaser Lipolaser

Zabieg z wykorzystaniem zimnego lasera diodowego, dla osób w każdym wieku, które marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodach, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową z różnych partii ciała jak i również zredukować cellulit. Zabiegowi można poddawać wszystkie problematyczne okolice. Efekty można zaobserwować już po 1 zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

więcej
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij