Salon piękności wieliczka
Strefa Zabiegowa Ciało

Kriolipoliza padowa  z falą uderzeniową Kriolipoliza padowa z falą uderzeniową

Kriolipoliza padowa jest innowacyjnym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, w którym wykorzystywana jest niska temperatura do bezinwazyjnego usuwanie komórek tłuszczowych z wybranej partii ciała. Zabieg pozwoli wymodelować każdą część ciała, nawet tą oporną na działanie innych zabiegów. Efekty redukcji tłuszczu oraz modelowania są już widoczne po 4- 6 tygodniach od zabiegu. Zmrożone komórki tłuszczowe nie mają szans regeneracji, a co za tym idzie w 100% zostają usunięte z organizmu. Zabieg kriolipolizy wykańczany jest dodatkowym zabiegiem- falą uderzeniową, która jest j doskonałym wsparciem, jeżeli chodzi o szybsze i efektywniejsze usuwanie tłuszczu z organizmu.

więcej
Masaż podciśnieniowy Masaż podciśnieniowy

Zabieg polegający na intensywnym masażu ciała wykorzystujący technologię działnia rolek, masażu podcisnieniowego oraz lasera i światła LED. To połączenie powoduje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, modelowanie i wysmuklanie sylwetki, ujędrnianie, redukcje cellulitu i rozluźnienie napiętych mięśni.

więcej
Magneffio Magneffio

Zabieg magneffio to innowacyjny sposób na wyrzeźbienie mięśni, zredukowanie tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Zabieg opiera się na działaniu fali elektromagnetycznej, która dociera na głębokość 4 do 6 cm w głąb skóry i generuje aż 30 000 skurczów podczas jednego zabiegu, Taki trening mięśni nie jest możliwy w trakcie samodzielnych ćwiczeń! 

więcej
Kriolipoliza kontrastowa Kriolipoliza kontrastowa

Kriolipoliza kontrastowa -  to urządzenie wykorzystujące szok termiczny ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej.
W czasie terapii obszar zabiegowy zostaje poddany kilku cyklom schładzania i podgrzewania.
Wywołany w ten sposób SZOK TERMICZNY skutkuje znacznym zwiększeniem procesu spalania nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

więcej
Fala RF Multipolarna Fala RF Multipolarna

Fale Multipolarne to bezpieczny i przyjemny zabieg ujędrniający ciało, redukujący obwody oraz spłycający rozstępy. Zabieg polega na masażu głowicą emitującą fale radiowe, fale wnikając we włókna skóry doskonale je pobudzają i powodują przebudowę, dzięki temu zwiększa się jędrność i elastyczność skóry. Fale rozbijają również komórki tłuszczowe, czego efektem jest skuteczna redukcja centymetrów. Zabieg idealnie się sprawdzi u osób borykających się z utratą jędrności skory oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej.

więcej
Żelazko antycellulitowe Żelazko antycellulitowe

Zabieg polegający na masażu próżniowym, wykorzystujący trzy technologie : masaż vacuum, elektrostymulację TENS i chromoterapię LED. Żelazko antycellulitowe redukuje cellulit, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry, wzmacnia mięśnie oraz pobudza układ limfatyczny.

więcej
Liposukcja Kawitacyjna Liposukcja Kawitacyjna

Liposukcja bez skalpela! Zabieg wykonywany miejscowo w partii z nadmiarem tkanki tłuszczowej w celu jej redukcji. Jest to przyjemny masaż głowicą emitującą ultradźwięki, która powoduje rozbicie komórek tłuszczowych. Następnie są one usuwane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Efekty są natychmiastowe. Zmniejszone zostają obwody ciała, redukuje się cellulit oraz skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

więcej
Fala uderzeniowa Fala uderzeniowa

Jest to zabieg polegający na przyłożeniu głowicy do powierzchni skóry, która wprowadza tkankę w drgania mechaniczne. Fala akustyczna emitowana jest w miejsca dotknięte nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem, przy pomocy mocnych drgań. Korzyści zabiegu to: redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, wygładzenie i ujędrnienie skóry, poprawa mikrokrążenia oraz drenaż limfatyczny.

więcej
Bańki Push Up Bańki Push Up

Bańki push-up jest to innowacyjny zabieg poprawiający kondycję oraz wygląd biustu i pośladków. Zabieg polega na wykonaniu masażu ssąco- rytmicznego, który pobudza ukrwienie. Dzięki zabiegowi wzmocnimy mięśnie piersiowe i pośladkowe, podniesiemy biust i pośladki (brazylijskie pośladki), oraz poprawimy ich owal i jędrność.

więcej
Endomasaż Endomasaż

Bezpieczny i przyjemny zabieg ujędrniający ciało, redukujący obwody oraz spłycający rozstępy. Zabieg polega na podciśnieniowym masażu głowicą emitującą fale radiowe. Fale radiowe doskonale redukują tkankę tłuszczową, cellulit oraz pobudzają odnowę włókien kolagenowych, natomiast zasysający masaż przez pobudzenie krążenia, odżywia i dotlenia skórę. Efektem jest gładka i jędrna skóra, redukcja obwodów i wygładzenie cellulitu.

więcej
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij